Mieszkanie na poznańskich Zawadach o powierzchni 50 m2.
Młodzi Inwestorzy poprosili o stworzeni przytulnej przestrzeni dla dwóch osób. Jako bazę kolorystyczną zaproponowano połączenie bieli oraz szarości, które mogą być przełamane dodatkami w dowolnym kolorze. Całość ociepla piękna dębowa deska w stylu rustykalnym.
Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym, mimo to, te dwie strefy są optycznie dzielone od siebie. Podział ten wyznacza sofa, skierowana na ściankę Rtv.
W strefie kuchennej Inwestorowi bardzo zależało na blacie z hokerami, aby o poranku móc przysiąc z kawą

i obserwować widok z okna.
Tu znajduję się również mały stół (z opcją rozkładania) przy, którym można podejmować małe grono gości.
W części wypoczynkowej, oprócz kanapy są też dwa odrestaurowane, kultowe fotele projektu Józefa Mariana Chierowskieg model 366,

z tapicerką w kolorze lionki.
W sypialni Właścicieli króluje minimalizm. Oprócz wygodnego, dużego łóżka, jest tu przestronna szafa na garderobę oraz małe miejsce pracy połączone z kącikiem do czytania książek.
W łazience również dominuje szarość, ale w połączeniu z czernią, ocieplona delikatnie dębową okleiną szafki podumywalkowej.
Wnętrze mieszkania stanowi neutralna baza kolorystyczna, która może być przełamana dowolnymi akcentami koloru. Poprzez ograniczenie przedmiotów oraz zabudów meblowych do miniumum, wnętrze staje się bardziej przestronne
i uporządkowane.


LOKALIZACJA : Poznań
POWIERZCHNIA : 50 m2
PROJEKT: 2011